17.9.2018
Výzva k jednání o regulacích pojišťovny 205
V přiloženém dokumentu, nebo po prokliku na detail aktuality naleznete výzvu k jednání o regulacích pojišťovny 205 od místopředsedkyně OSAD MUDr. Evy Račické.


Vážené kolegyně a kolegové,

                     Obracím se na Vás se žádostí o spolupráci. Z uveřejněných informací o vyžádané aktivitě Advokátní kanceláře Panýr  a z mé komunikace s některými kolegy vyplývá, že za rok 2016, ale ještě více  také v roce 2017 uděluje pojišťovna  205- Česká průmyslová  zdravotní  pojišťovna(ČPZP) vysoké regulace jednak za vykázané výkony, ale také za předepsané léky. Protože  vedení  pojišťovny 205 souhlasí s jednáním o vývoji úhrad pro náš obor diabetologie, je vhodné zahájit dialog,který  povedeme   s cílem, aby byla naše práce s novými kódy zaplacena a také aby nebyla předepsaná léčba penalizována.

Chci Vás proto požádat o sdělení, jaké jste rámcově dostali  od  poj. 205 za poslední dva roky regulace a jak jsou vám tyto regulace vyřizovány, tedy zda pojišťovna uznává vaše argumentace a regulace plně či zčásti  tzv. odpouští.

Děkuji vám za rychlou odpověď, která bude potřebná k našemu jednání.

Prosím zašlete  odpovědi na můj mail   eva.racicka@centrum.cz

                                                                                       Zdraví    Eva  Račická,                                                                                                                                                 místopředseda OSAD